| EuEduard a întrebat:

Dati-mi idei ce sa scriu la revista scolii...

Răspuns Câştigător
| dizu a răspuns:

Curiozitati din lumea animale ex:Cangurul nu poate merge inapoi; are o saritura mai lunga de 12 metri si sare cu o viteza mai mare de 60 km/ora.

6 răspunsuri:
| Biiiultes a răspuns:

Despre tot ce se intampla in scoalahappy
Un capitol despre profesori si cat de bine invata unele clasehappy
Scrie despre un lucru care vrei sa se dezvolte in scoala voastra.ideei de
Baga si niste jocuri...amuzantewinking Hai ca iti vine inspiratia pe moment

| Anonim a răspuns:

Astazi e o zi foarte frumoasa sper sa va distrati pe malurile lacului si sa faceti cat mai multe poze. funda plzzz

| BloodPrison a răspuns:

Despre performanta shakirei:X, cum vrei tu

| Adrian_5136 a răspuns:

Despre sex

| dany3la a răspuns:

La noi,in revista scolii se pun compunerile cele mai bune ale elevilor din scoala,bancuri,perle pentru profesori,perle pentru elevi,poze cu diferite activitati(baluri, targuri, festivale etc).

| whithart23 a răspuns:

Poi ce s-a intamplat la scoala exemplu: batai, certuri, despre echipa de fotbal a scoli etc. Dami funda