| Nimeni_6547 a întrebat:

Dati-mi idei cum sa imi fac un jurnal de exemplu ce fel de caiet, ce sa scriu ce desene sa fac link-uri cu scris sau asa ceva.mersi funda:*

Răspuns Câştigător
| Bessame a răspuns:

Hhm Eu as folosii o agendaa mai groasa cu spirale s-au chiar este caiet special pentru jurnal cu lact micut si cheite@! pe pripa pagina ai putea lipii o poza cu tinee gen portret! Pe coperta caietului ai putea lipii niste stelute colorate! Ai putea sa scrii poezii de dragostee pentru inceput cu pixuri colorate! ai ai putea sa iti scrii ce realizari iti doresti in viata! Ce ai vrea sa schimbii la tine,, in leg cu viata ta si restul...sti tu...

1 răspuns:
| MyWorld a răspuns:

Pai uite cum am facut al meu:
1. pe prima pagina am dat la toti colegii sa semneze(inainte sa incep sa scriu in el) si in mijloc am scris "Jurnalul meu "numai ca in engleza
2. Apoi am lasat vreo 3-4 pagini libere unde mi-am scris dorintele pe care vrea sa mi le indeplinesc intr-o anumita perioada de timp(eu am pus juma' de an)
3. Apoi pe urmatoarea pagina am scis ceea ce vreau de la viata si care este scopul meu suprem
4. Apoi am inceput sa scriu in jurnal...
5. Am scris tot felul de melodii si versuri din ceea ce am trait

P. S.: Asta-i ce am facut eu, dar tu poti sa pui mai multe daca vrei