| UsersBoss a întrebat:

Dati-mi niste idei de farse dar nu copy paste de pe orice site si sa fie ceva fain dar nici sa risc sa iau bataie.

Răspuns Câştigător
| crysty97 a răspuns:

Pasta de dinti in loc de crema de la oreo sau iei o bomboana\caramea si cu siringa bagi ceva piper sau ardei iute orice prin ambalaj in miklocul bomboanei, gl

1 răspuns:
| LyVE a răspuns:

1.pune laxativ intr-o sticla de suc
2. nscrie-te cu adresa de mail a unui „prieten pe un site de anunțuri matrimoniale, atașează o fotografie fictivă și pândește să-i vezi fața când va primi alerte pentru confirmarea parolei.