| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi niste jocuri de groaza. Care se descarca nu de pe net.

Răspuns Câştigător
| asuL_5813 a răspuns:

Un joc de groaza mai misto ar fi AMNESIA: The Dark Descent uite aici un gameplay http://www.youtube.com/watch?v=JEHPwAvrc_U

1 răspuns:
| Ion a răspuns:

Incearca FEAR, FEAR 2, Silent Hill The Room, Land Of The Dead Road To Fidler's Green, The Suffering Ties That Bind Area 51, Starship Troopers(nu ii chiar de speriat, dar ii cu niste paianjeni uriasi ii tare ), sper ca te-am ajutat