| Denisa_2533 a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei de costume de Haloween sa fie cat mai originale. Multumesc

2 răspunsuri:
| 541730 a răspuns:

Eu as combina opusurile, de exemplu costumul de vrajitoare cu cel de iepuras; adica urechiuse de iepuras, fard de vrajitoare, bluzita colorata si fustita neagra si colanti si cizmulite.
Sper ca iti place si ca ai inteles in mare ce am vrut sa spun.
Fundaa?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite poti incerca ceva de gunu... emo craciunita.ar iesi suuper misto! nimeni nu s-ar astepta la asta...deci uite incepi asa: iti tapezi parul gasesti o rochita rosie si cizme rosii! ruj rosu aprins si ceva si mai interesant daca vrei iti iei spray zapada artificiala(gasesti la bamboo)si dai pe rochita iar apoi iti iei spray rosu pentru par si iti dai pe breton! asta pentru craciun.ca acum halloween-ul a trqt!kiss