| infinitelove a întrebat:

Dati-mi si mie niste site-uri care pot descarca muzica usor si gratis...

4 răspunsuri:
| Byby06 a răspuns:

hot files.ro

| Rares2903 a răspuns:

Buna, ai aici link : http://youtubedownload.altervista.org/ iti descarci programul, il instalezi. apoi cauti melodia pe youtube, pui linkul dupa youtube in program..iti arata el unde si apoi descarci melodia..prima data iti descarca videoclipul.iar daca vrei sa o transformi in mp3 din mp4 dai pe convert..totul este simplu si usor si GRATIS cum vrei tu.

| Rares2903 a răspuns:

Byby tin sa te corectez...multe melodii pe care le'am cautat acolo nu existau. scria The file dosen't exist. Cel mai sigur asta ce am scris eu mai sus. poti sa descarci si mp4 si mp3 gratis, usor si repede!

| Alexandra_3938 a răspuns:

Clip.dj