| HellBlade a întrebat:

Dati-mi si mie status pentru ziua mea azi implinesc 13 va rog.Multumesc:X:*

Răspuns Câştigător
| FireLollipop사람에게 a răspuns:

LMA! happy birthday! uite unul fain care l-am gasitbig grine ziua de nastere, boierii ii fac lui Vlad Tepes o surpriza, asezandu-i in fata ferestrei trei turci trasi in teapa. Dimineata, Tepes se trezeste, priveste cu placere darurile boierilor, dar observa ca unul dintre turci bolboroseste ceva. Se apropie si asculta ce ii sopteste acesta: - La multi ani... sper sa iti placa si inca o data LMA!

4 răspunsuri:
| Unbearable a răspuns:

Alta disperata dupa statusuri. happy Oricum, la multi ani! Maturizare cat mai productiva.

| KungFuBoy a răspuns:

La multi aniiiiiiiiiiiiiiiiiii!big grin

| sexrelativ a răspuns:

Sa-mi suji pla de ziua ta)))))