|

Dati-mi si mie statusuribatting eyelashes Care da cele mai multe are clar fundita :* Merci anticipatbatting eyelashes

1 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Am invatat ca unii vin si pleaca , lasa ca o sa treaca !
Lasa-te purtat de vant. Va fi bine, pe cuvant !
Noi suntem îngeri doar cu o singura aripa, nu putem zbura decât îmbratisati .
Fiecare zi e speciala . Oricum e plin de atractii . Iar daca nu vii tu , nu-i nimic ! Vin altii :] .
Am crezut ca poate ajungem undeva :] . Da n`am ajuns oh go on .
Hai . Vino . Lipeste`te de mine love struck .
Nimeni nu-ti da . Daca nu dai .
Pur si simplu e perfect love struck . Ma pierd in bratele lui love struck .
Nu e genu` prea romantic . Da ea l`a scos din minti love struck .
Il simt aproape langa mine-n zilele reci . E acea senzatie care te ajuta sa treci love struck .
Pierdem persoane dragi sau le lasam usor sa plece straight face .Si ne consolam rapid cu gandul ca orice trece oh go on .
Cu toate astea eu inca cred in pagini din povesti de iubire ! love struck .
Lumea mea se invarte intre vise , iluzii si orgoliu . Sunt perfect imperfecta de cand ma stiu . Doar ca am curaj sa fiu cine sunt :] .
Cer , soare , doi copii indragostiti , vant , petale love struck .
Din cand in cand isi face din nou loc in inima lui . Si nu va putea uita niciodata ca a fost o parte din el candva …
O privire day dreaming . Amandoi stii ? . Asta e tot ce ne-a legat inca din prima zi si soarele va straluci cand impreuna vom fi . love struck .
Ma atingi . Ma vindeci . Ma saruti . Ma spinteci . Ma privesti . Ma omori . Dar as face-o pana in zori ! love struck .
Lacrima din ochi pare sa danseze pe ritm de fericire stie sa vibreze ! love struck .
Suntem doi actori . Jucam un rol ciudat . Cu scene pe care nu le-am mai repetat . Si e multa drama uneori si comedie .
Cand totul e de vis . Totul se duce cand luminile s-au aprins sigh .
Sunt genu` sa pun tot la suflet straight face . Da e o mare greseala oh go on.
Azi te vreau mai mult ca ieri :] . Mdaa ! . Si ce mi-ar placea sa nu dau doi bani pe privirea ta ! .
Ca simtim mii de sentimente . Fiecare are mii de argumente .
Aroma clipelor . Ce dor imi e sa te ador...2007 - 17879 + Vezi răspunsul întreg

1 răspuns: