| Malyna_5085 a întrebat:

Dati-mi si mie un status frumos

Răspuns Câştigător
| Mayyyyyy a răspuns:

1.Cartile sunt prieteni foarte agreabili-nu pun intrebari nu aduc critici...
2.Sunt rare momentele de pus in rama.Si uite ca viata nu are maini, dar tot iti da o palma!
sunt statusurile mele preferate cateva! sper ca ti-au placut! pup. fundita?

4 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Se zice că timpul trece. Timpul nu trece niciodată. Noi trecem prin timp love struck.

| Zapacitaaaa a răspuns:

,,Cand totul ti se pare greu si lumea te barfeste, te rog asculta sfatuil meu: zambeste si iubeste" (este unul dintre statusurile mele preferate). Sper ca ti-am fost de ajutor

| Raluca7761 a răspuns:

Asculta mecena-catre ea.acolo gasesti statusuri superbe.

| Raluca7761 a răspuns:

Mai ales in refren