| AndreeaaaaX a întrebat:

Dati-mi si mie va rog niste statusuri de dragoste, de tristete si de despartire! Ceva mai noi daca se poate!

Funda:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jur c`am sa te blestem...sa n`ai parte nici u... dragostea ce`o port acumsad

5 răspunsuri:
| AndreeaaaaX explică:

Scuze adeiutsa... dar pe alea le stiam she eubig grin

| αɳḍϋ a răspuns:

Prea tarziu pentru regrete. pentru lacrimi. Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte!

Fata desteapta saruta, dar nu iubeste, asculta, dar nu crede si pleaca inainte de a fi dezamagita!

As vrea sa fiu cum o sa fiu. asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu.lasati-ma sa fac si bune si rele.ca sa stiu macar ca sunt greselile mele.

Viatai scurta.merita sa o traiesti.confrunta toate greutatile ce le intalnesti.viata si asa te pacaleste. e foarte importan sa inveti cum sa trisezi. sa nu abandonezi un joc pe care il pierzi.

Nu uita:. Stele care cad nu pier.stele care cad se duc spre un alt cer

Un zambet happy nu inseamna intodeauna fericire laughing aa cum o lacrina crying nu inseamna tristete sad poti plange crying cand esti fericit happy, poti sa razi laughing cand inima iti plange

Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat, si nu regreta nimic care te face sa zambesti!

Deseori zambetul celui care sufera e mai dureros decat lacrimile celor ce plang!

Cat ar fi de greu peste toate treci mereu. sad. doar o viata avem. happy. asta e. sterge-ti lacrima daca tii la viata ta. >big grin

suntem si vom fi mereu niste copii.kre nu vor stii niciodata ce vor defapt.si care se vor afla mereu intre. fericire si tristetze. dragoste si ura. speranta si incredere!

astazi plang. as vrea sa fug.sa-mi schimb identitatea. sa fiu alta. oare asa m-ati putea accepta?:[

Fara ura nici iubire nu ar fi. Fara moarte viata nu poti sa intelegi. Alb de negru sa dezlegi. Unde rau cum sa alegi.Nici tu numai stii

O sa iubesc ce-mi place. O sa uit ceea ce ma doare. Nu o sa iert ceea ce mi se greseste. O sa fiu buna cu cine merita! Si rea cu cine trebuie!

Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te v-or impiedica sa vezi stelele?

si ce daca loomea nu ma place.'s obisnuita si nu fiu lasata in pace. dar viatai cruda.plina de greseli. ce vrei sa fac? sa o repar eu?laughingoh go on

Inainte sa plec vreau sa stii ceva: arunca pozele cu mine si sa nu’ti fie dor.ca n’are de cine

Fericirea este gaura cheii prin care tragi cu ochiul la ceea ce numai visul poate atinge

Un zâmbet nu costä nimic, dar ofera multe.

Cu timpul vei vedea ca desi te simti fericit cu cei care iti sunt imprejur.iti vor lipsi teribil cei care mai ieri erau cu tine si acum s-au dus si numai sunt.

Chiar dacă în spatele unui vis se poate ascunde un coşmar.nu uita să crezi în tine şi toate problemele încet dispar

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme.tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!"

Este o nebunie sa urasti toti trandafirii doar pentru ca te-ai intepat intr-unul, sa renunti la visele tale pentru ca unul nu s-a implinit, sa iti condamni toti prietenii doar pentru ca unul te-a tradat

sper ca ajunghappy.:*

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Ubitha a răspuns:

Si o sa fie bine` chiar daca mai avem probleme`. iti`spun stai linistit`. `. ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme`.