| laptedetara a întrebat:

Dati-mi un film care sa imi ridice moralul azihappy

11 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

„Easy A" (2010) reușește să te detașeze pentru un moment.
http://www.youtube.com/watch?v=KNbPnqyvItk
Apropo, mult succes mâine. Nu-ți mai face atâtea griji, examenul nu este „bau-bau-ul" care se vrea a fi.
Vizionare plăcută!

| LifeIsHard a răspuns:

Nu stiu niciun fil care este azi pe TV, dar poti cauta pe YouTube filmul "Norbit" care ste super haios! ''A Superhero Movie'' mai imi place mie, nu stiu daca este si pe placul tau. Dark Shadows care l-am vazut la afi si este super misto! Pai, ...cam atat. Iti urez multe fericire :*. te pup/ funda?

| Urpaniel a răspuns:

American pie.
Nu ştiu de tine, dar pe mine mă ajută oricând.

| DarYn a răspuns:

Cauta pe youtube stand up comedy romania.eu rad mereu big grin dar dc esti suparata?happy sau nu e problema mea?

| laptedetara explică (pentru DarYn):

Examen la mate...maine :/

| DarYn a răspuns (pentru laptedetara):

Esti in clasa a 8a nu? si apropo, ce e cu nume asta"laptedetara", de unde te-ai inspirat?

| LifeIsHard a răspuns (pentru laptedetara):

Mult noroc!

| laptedetara explică (pentru DarYn):

Imi place laptele de la vacile de tara laughing

| laptedetara explică (pentru LifeIsHard):

Mersi happy

| laptedetara explică (pentru laptedetara):

(vacile de la bunicii de la tara)