| ColorfullColors a întrebat:

Dati-mi un site despre bradul de Creciun in Franta. De ex: cu ce e impodobit, legenda/istoricul/povestea lui si semnificatia lui.
In franceza va rog. (pe siteul wikipedia in franceza la art despre craciun numa despre brad nu scriesad )

Răspuns Câştigător
| JhoNutz a răspuns:

Buna DreamingGirl143.Se pare ca pe wikipedia se gaseste o astfel de pagina. Pe viitor iti recomand mult mai multa atentie la unele probleme ale tale. Trebuie sa cauti ca sa gasesti. Tine minte, asta se aplica in orice.Ca pur exemplu, daca pierzi o maimutica zambitoare sub pat si te intrebi unde e, daca cauti sub pat cu siguranta va fi acolo.Aceasta este pagina mult cautata de tine:"http://fr.wikipedia.org/wiki/Sapin_de_No%C3%ABl". Pe viitor, deci mai multa atentie la cautari iti recomand.Sarbatori fericite si se pare ca o sa mi dai o fundita pentru acest link folositor, dar si pentru nepretuitele sfaturi pe care ti le am dat. Daca ai alte nelamuriri, ma poti contacta oricand.Sanatate!