| sweetgirl_3609 a întrebat:

Dati-mi un status frumos numai nu de dragoste, despartire de astea.MS

Răspuns Câştigător
| EU_6017 a răspuns:

"Tin` langa`mineh`doar pe`cineh`iubesc`. de restul`doar ma fOlosesc`!"

"E Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva... Uita`te La Tine!"

"Iti spun "te iubesc"…poate doar in scris! Voi fi a ta…poate doar in vis! Fi realist…pentru tine raman un "inger de neatins"!"

6 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/

eu de aici imi iau, si sunt absolut superbe!
funda/

| ionika17 a răspuns:

Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului
pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!

Răspuns utilizator avertizat
| EU_6017 a răspuns:

"Stiu, nu ti-e usor dar nu folosi cuvinte fara rost…. ca e un prost, ca pentru el ti-ai pune viata contra-cost, e doar un fost, nu e inger, n-are aripi …e doar actorul principal in lumea ta cu patimi!"

"M`ai pierdut.Sh nu mi-ai dat de ales. A venit altul acum.Mult mai bun.Bineintzelesh!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc da nu in publik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te duci in cur status -ul tautongue