| Chakrachr a întrebat:

Dati-mi va va rog niste idei de cadou pentru iubitul meu. Chiar nu stiu ce i-as putea lua acum de Craciun. Tin sa precizez ca e nebun dupa motoare.
Si in februarie face 18 ani si am nevoie de niste idei de cadouri si pentru ziua lui.
Multumesc

2 răspunsuri:
| smart01 a răspuns:

Salut.Daca tot e asa de pasionat dupa motoare, ofera-i cadou ceva legat de hobby-ul lui: brelocuri, hanorace, tricouri, cu imprimeuri pentru bikeri. Dar daca nu ii place o marca anume de motociclete, ti-as sugera sa nu-i cumperi haine cu Harley Davidson sau alte asemenea, pentru ca sunt putin kitchoase. Mai degraba ceva de genul asta: http://www.conserve.ro/cadouri-pentru-barbati/cadouri-pentru-motociclisti/