| JadeT a întrebat:

Dau conturi imvu de fete.care vrea mesaj!:X

31 răspunsuri:
| ZzZuZaZz a răspuns:

Eu vreau un cont imvu puppy dog eyes`.

| ZzZuZaZz a răspuns:

Eu Vreau puppy dog eyes`

| iiKidu a răspuns:

Buna sincer si eu as vrea:$ n caz ca mai ai de dat
bagama in lista de mess
si vbim akl.:*

| HappyDay a răspuns:

Euuu ia adresa de mess: diana. dy91

| SexyBoom a răspuns:

Eu vreau

| SexyBoom a răspuns:

Eu vreau... please

| izabela22 a răspuns:

Eu vreau...te rog...:*

| samykia a răspuns:

Eu please! MAIL : labutadog@yahoo.com dar sa aiba cel putin 1000 de puncte la bani

| annepitikalarisa a răspuns:

Id me: anne. pitika daca vr sa imi dai si mie un cont de imvu e ok daca nu e k:*:* puup

| deutssa1 a răspuns:

Eu vreau...id-ul de mess aici:deea_andreea1044

| XxLoVeFoRyOuxX a răspuns:

Me,vrea un cont fain emo daca ai. Dami mesaj.

| Gєα98 a răspuns:

Si eu vreau daca mai ai, daca ai baga id asta ingerashmyk23 puppy dog eyes

| Andreea_Deea_1998 a răspuns:

Buna! As vrea eu in caz de mai ai... Ia id meu: andreea.deea147@yahoo.ro

| Andreea_Deea_1998 a răspuns:

Te org chiar vr unu fain daca mai ai id meu e:andreea.deea147@yahoo.ro

| Keicko a răspuns:

Eu vreauu un coont puppy dog eyes Ai? >.< Tkx

| Scumpikkka00 a răspuns:

Eu vreau :*

| pisika_5560 a răspuns:

Eu vrbig grin

| AlinutaPisicutza a răspuns:

Mesaje multe, plz, nu noob, pe conturile tale, vreau unul, cum fac rost?! (de la tine, normal).

| AlinutaPisicutza a răspuns:

Eu vreau puppy dog eyes

| AlinutaPisicutza a răspuns:

Eu vreau un cont puppy dog eyes

| babylaury123 a răspuns:

Eu as vrea

| better2000 a răspuns:

Eu vreau

| xSoriiciicaRosaliiex a răspuns:

Si eu vreau adresa de mail: sweety_girl9612@yahoo.vom

| deniemi a răspuns:

Fata care da conturi facem schimb noi doua email la yahoo este : emycomn si vorbim acolo byee

| Adaazuzu a răspuns:

Vreau eu te rog!

| Loredana_Lori_1999 a răspuns:

Eu vreau... vb pe mess : demon_dar_fata :*

| Crissubwaa a răspuns:

Vreau si eu te rog daca poti sa imi lasi mesaj cu unu aici: negricicristina@yahoo.com...Daca poti te rog sa fie frumos plus credite la mine creditele nu mai merg si aș vrea sa am si euu. Daca vrei sa ma ajuti imi lasi mesaj cu contul. Multumesc iti raman datoare.big grinD

| Crissubwaa a răspuns:

Si daca se poate emo big grinD

| laviniavalentina a răspuns:

Buna.Poate ca nu ne cunoastem.Dar am auzit ac esti darnica si dai conturi de imvu.Asi vrea si eu unu dar nu te oblig.Nu prea noobs cum vrei tu si emo.Baga id-ul meu lavi_ingeras12@yahoo.com happy Multumesc!kiss

| oBiscuuuite a răspuns:

Eu vreau