| Andrei10101 a întrebat:

Dau funda, am descarcat codu fighter fx 7.2 la counter strike cand il deschid imi deschide jocu dar nu merge am incercat toate tastele dar nu apare meniu nici pe delete nici del nici esc nimic dc si cand intra in joc apare ceva cu injected... ca o eroare si apoi dispare

Răspuns Câştigător
| koji567 a răspuns:

Codul poate a facut asta tia virusat jocul

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a virusat nimicstraight face nici mie nu-mi merge sa-l activez

| Mytza666 a răspuns:

Tr sa ai counterul: xtcs counter strike 1.6 final release si la cs asta mege 100%
si acum il activezi asa dai clic pe iconita aia cu fighter fx,,, si dupa intri in cs si nu tr sa apesi pe nici o tasta., codul se activeaza automat.
si n-are nici un virus codul, eu am si avast si avira si nu a depistat nick.