| cioco1tweety a întrebat:

! dau funda! Am rezervat o camera la Pensiunea Mara din Navodari.Ati fost acolo, ce parere aveti de cazare, preturi, plaja...de starea generala. Aveti ceva de reprosat/laudat? Astept pareri!happy
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnaEindragostita a răspuns:

Acces: Vila se afla in Mamaia-Sat (zona cunoscuta in trecut sub denumirea de Hanul Piratilor) la o distanta de 5 km fata de Statiunea Mamaia si 3 km fata de localitatea Navodari.

Vila noastra reprezinta o alternativa la aglomeratia si zgomotul din statiunile invecinate fiind cea mai buna alegere daca va doriti un concediu linistit, malul marii aflandu-se la aproximativ 5 minute de mers pe jos sau 3 minute cu masina, pentru cei tineri in apropiere este situat un club cat si restaurante in voga

Dotari si facilitati: Facilitati generale: transfer la gara, incalzire centrala, gratar in curte, bucatarie comuna si spatiu de luat masa

Camerele sunt dispuse astfel: Parter: 2 camere cu tv si frigider si o baie comuna cu 2 dusuri; Etajul 1: 4camere--2 camere cu tv, frigider si aer conditionat -2 camere cu tv si frigider. Toate cele 4 camere au o baie comuna cu 2 dusuri; Mansarda: 4 camere -2 camere cu tv, minibar, aer conditionat si baie proprie -2 camere cu tv, minibar si baie proprie.Adresa: Strada M8, Nr. 29
Localitate: Navodari
Judet: Constanta
Zona: Dobrogea
Tel: 0723133233
e-mail: vila_mara@yahoo.com
cazarea este buna o camera mijlocie cu pat matrimonial (poti cazi un televizor si comp)
preturi in jur de 100lei /persoana
plaja este cat de cat f curata apa depinde de temperatura soarelui si a vantului
mai gasesti peaici si picolo cate un gandecel gasesti si aer conditionat
vacanta placuta

1 răspuns:
| andreeada a răspuns:

Am fost la aceasta pensiune in excursie si nu mi-a placut ca am gasit gandaci in rest toate bune si frumoase! distractie placuta!happy