| Kenny a întrebat:

Dau funda! Am un laptop Toshiba. Problema mea mare este bateria, tine foarte putin. De obicei cand sunt la birou, il tin in priza, la incarcat, dar cand il scot bateria nu tine mai mult de o ora. Nu prea as vrea sa dau banii pe alta baterie, asa ca are careva vreo idee ce pot face ca sa tina mai mult? Mersi.

1 răspuns:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu ai ce face ca sa te tina mai mult. Asta e dezavantajul la laptopuri, bateriile tin putin.la al meu 2 ore.