| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundă! Bună! Dați-mi va rog niște idei de cadouri pentru un sportiv, jucător de fotbal și înrăit după FIFA pe Xbox happy Va rog, orice e binevenit, am pierdut câteva ore pe google degeaba, doar cadouri urâte gen halbă de bere cu iubesc fotbalul, tricouri personalizate, lucruri total aiurea... Nu ma încântă idei de genul... Ceva original, ce nu se găsește oriunde la orice colt.
Va mulțumesc tare mult pentru creativitatea voastră! happy
Zi frumoasa!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

" idei de cadouri pentru un sportiv, jucător de fotbal și înrăit după FIFA pe Xbox"

clar, trebuie luat ceva in direcție total opusă: un scarbble, o carte de bucate, un cub rubik...