| Sunshine123 a întrebat:

Dau funda celei sau celui care imi spune ce trebuie sa faci ca sa ajungi sa lucrezi part time la impartit pliante in supermarket-uri precum carrefour, kaufland, auchan. Doar cele care stiu va rog. Trebuie sa am pe cineva din interior ca sa puna vorba pentru mine? Trebuie sa las un numar de telefon? Sa merg sa intreb? Voi cum ati procedat? Va rog spuneti doar daca ati mai mers si lucrat acolo, din experienta voastra, cam cat v-a platit si cate ore ati stat? Trebuie sa indeplinesc niste conditii sau ceva?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Criss1105 a răspuns:

Exista diferite grupuri pe Facebook unde se posteaza astfel de anunturi. Nu trebuie sa ai pe cinevain interior pentru asa ceva ci pur si simplu sa gasesti anunturi postate de team leaderi care au nevoie de promoteri. In supermarketuri nu se cauta doar pe partea de impartit pliante ci si pe sampling, campanie de premiere, informare etc.
Ca si grupuri de Facebook ar fi Promo Brasov si promotii si campanii publicitare (strict pe Brasov), promoteri, hostesse si modele (Bucuresti), insa daca dai un search rapid cu unul din termenii mentionati gasesti sigur si pentru zona ta

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Sampling sau ce vrei tu găsești cam peste tot, Uite și aici:
https://ro.jooble.org/locuri-de-munca-promoteri+sampling+%26+hostess