| blabla88 a întrebat:

DAU FUNDA celui/celei care imi va raspunde la urmatoarele intrebari.
Am citit pe net despre dieta "balerina. Ce parare aveti? Da roade? si inca ceva, slabesti doar in zona abdomenului?
As vrea o dieta prin care sa pot slabi in zona picioarelor...acolo e problema marelaughing.
Cum pot scapa repede de celulita? ce exercitii sa fac?
As incerca cu crema pentru celulita dar am auzit ca aceste creme sunt destul de scumpe si rezultatele se vad dupa luni de zile.Eu as vrea sa slabesc si sa scap cat de cat de celulita cam intr-o luna si ceva.
Ce imi recomandati?
Dau funda si vot:*

Răspuns Câştigător
| JaneEyer a răspuns:

Eu nu vreau neaarat sa slabesc, lumea imi zice ca arat bine.Dar tin sa o fac entru ca nu ma simt cea mai frumoasa de pe pamant.Eu o sa ma apuk de alergat,cate ture ma tine si de exercitii seara, de ex:genoflectiuni, fandari...Asta te ajuta sa slabesti, dar iti trebuie munca. sper ca te.am ajutat:*