| MiniEmoTion a întrebat:

Dau funda!
Cum pot lucra:
Abdomenul
Triceps/biceps
Gambe
Antebrat/brat?!
Dar fara salahappy

4 răspunsuri:
| εʟεпα a răspuns:

Greu.fara sala! Gandeste-te ca acolo este toata miscareawinking.

| sherlock a răspuns:

Poti gasi sute daca nu si mai multe clipuri cu tutoriale ce arata pas cu pas zeci de exercitii pentru orice muschi! Foloseste comanda search pe cel mai popular site de videoclipuri.

| alexutza_9926 a răspuns:

Pai,intri pe youtube.com iar la search poti scrie ceva gen Triceps exercises,sau abs exercises, etc gasesti multe clipuri, eu acolo am vazut multe exercitii