| BoboooBubuuu a întrebat:

Dau funda. Ghiciţi ce zodie sunt. Mam nascut pe 20 febroarie.

Răspuns Câştigător
| bogdan74688 a răspuns:

Nu e greu happy varsatorbatting eyelashes

4 răspunsuri:
| 5SOS a răspuns:

Cred ca pesti

| 5SOS a răspuns:

Cred ca esti zodia pesti.Asa este? Dai funda?

| BoboooBubuuu explică:

Din pacate pentru ultima persoana care a raspuns sunt varsator. Vedeti daca va luati uni dupa alti si va mai si bateti joc? Îl felicit pe Bogdan. Si voi ceilalti (ultimul) sa stii ca nu ai cei 7 ani de acasa!

| MusicMakesMeFreeXD a răspuns:

Esti PESTErolling on the floor
Cum e zodia asta?

Enigmatici, evazivi, irationali si impredictibili, Pestii sunt cei mai derutanti produsi ai zodiacului.

Ce "PASARELE" are?

"Functioneaza" numai pe baza de emotii, perceptii, impresii si intuitii. Majoritatea sunt atinsi de "sidromul relativitatii" (Einstein a fost Peste!). Ei stiu ca realitatea nu e niciodata una singura, ci ca are foarte multe fatete. Sunt maestri in "arta aburirii". Pentru unii alunecosi, pentru altii fascinanti, Pestii sunt plini de toane si de mici manii inofensive.

Au fixurile lor legate de lumea misticului, fantasticului, superstitiei si magiei. Cu toate astea, sunt persoane maleabile, compasive si ingaduitoare, care mai degraba incearca sa-i inteleaga pe ceilalti, decat sa-i judece. Chiar daca sufera, sunt gata sa ierte si au o imensa capacitate de iubire si devotament.

Cand face urat?

Avand o viziune global-intuitiva a lucrurilor, se enerveaza sau se inchid in sine cand li se cer explicatii si argumente logice.