| Natashha a întrebat:

Dau funda! imi trebuiesc si mie niste comentarii scurte sau/si citate despre poluare.happy fundabig grinbig grin, help mee

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Este foarte mult de scris despre poluare...eu iti dau un exemplu.ca?

Oameni din intreaga lume sunt afectati de flagelul modern al poluarii provenite din reziduurile industriale si emisiile de gaze. In cele mai grave cazuri, zeci de mii de persoane sunt otravite zilnic, conform rapoartelor expertilor in ecologie care monitorizeaza cele mai poluate, si in acelasi timp.

| Yuki156 a răspuns:

Poluarea este cel mai nou pluton de executie funda