| anonim_4396 a întrebat:

DAU FUNDA!
Luni avem campionat la fotbal si pana la urma am prins si eu echipa. #:-s
Noi am stabilit cateva reguli:
1.Sa jucam in pase;
2.Sa nu tragem de la mare mare mare distanta;
3.Sa nu driblam in jumatatea noastra;(chiar daca avem 2, 3 oamenii buni la asa ceva)
4.Cand noi atacam 1, 2 oameni trebuie sa fie in jumatatea nostra;
mai spuneti-mi si mie ce trebuie sa facem ca sa castigam.
+ ca jucam 3 meciuri...

Răspuns Câştigător
| ra7ul a răspuns:

Poi astea is regulile de baza in fotbal, cel mai bine ar fi o tactica bine definita, sau sa va bazati pe faze fixe, cornere si astea. In general nu exista ceva definiit de cum poti castiga un meci, un meci se castiga pe o mare motivatie, concentrare si calitatea jucatorilor si experienta lor.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sa fiti mai buni decat adversarii vostri cu un gol!
Succes stelistule!