| Realilusion a întrebat:

. Dau funda pentru cel mai bun sfat. cred ca ma place o fata cu care am iesit data la un suc si ne-am simtit foarte bine apoi am mai vorbit pe messenger si imi da dea :*:*::* de multe ori emoticoane de astea.Eu m`am gandit sa o invit incodata inn oras si sa-i ofer un tradafir si sa o intreb daca vrea sa fie prietena mea. Dar azi, am vorbit cu ea pe messenger si nu mai era asa activa cum vorbeam de obicei, si nu mi-a mai dat :*...cum imi dadea de obicei. Si am intrebat`o daca maine e libera sa iesm si a zis ca nu poate ca are multe teme pe luni ca a fost plecata la bunici zilele astea, si am intrebat-o daca saptamana asta dupa scoala e libera si a zis nu stiu. Of nu stiu ce sa fac... nu vrea sa iesim sau ce?

2 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

Poate ii suparata, sau nu se simte bine, sau n-are chef. Asteapta pana saptamana viitoare si vezi.

| MrDodo a răspuns:

Poate ca din cauza temelor ii suparata, frustrata si de asta nu ti-a mai dat ":*" multi. Nu te da batut, mai invit-o in oras. Succes!