| Bellany a întrebat:

Dau funda pentru cel mai frumos compliment pe care mi-l puteti face happy

Răspuns Câştigător
| A12NDRA a răspuns:

E valabil si pentru fete?

Ok deci daca e fii atenta.

Esti cea mai frumoasa fata pe care am vazut-o vreodata, daca soarele nu ar rasarii te-as pune pe tine in locul lui.

laughing Mi-a venit pe moment.

14 răspunsuri:
| doroteea a răspuns:

Doamne, nici nu te cunosc, stai sa vezi cati o sa se linguseasca pe langa tine pentru o amarata de funda... Hmmm ca sa iti fac un compliment: dragut... emoticon "happy" :-

| haiZI a răspuns:

Tu esti in poza? uf, mi-e greu, din cauza varstei
Te pup pe obrajori?, esti dulcika ca o caprioara
Multumita?

| Anduciu a răspuns:

Ehehe...melodia aia cantata de Margineanu:Ce frumoasa esti...(nu se accespta obscenitati pe site).

| Morphine21 a răspuns:

Idioato!>big grin

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Buna! Esti foarte draguta!
eeh, am incercat
draga Hannah complimente sunt foarte multe, acelea vin din inima, nu una - doua ia sa dau compliment pentru funda! Nu e asa! Complimentull mi se pare ceva respectuos si e fr. frumos din partea oricui daca face un compliment une persoane!
te pup,
cu dragoste,
Raluca
!

| iauru a răspuns:

Daca mie mi-ar face cineva un compliment dupa ce i l-as cere(de fapt nici nu l-as cere)mi s-ar parea pennibil.
daca n-ai pe cineva care sa te complimenteze draga nasoala viata mai duci prietenu tau ce pazeste?laughing

| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

Deci... tinand cont ca esti fata si eu sunt tot fata... nu as putea sa-ti fac un asa mare compliment laughing

Esti draguta (dupa poza care o ai aici). si inteligenta dupa intrebarea care ai pus-o big grin Vad ca ai "ganduri mari" daca incepi sa te gandesti la coplimente laughing.
Ok deci cam atat am avut de spus. o sa fas baietii sa spuna mai multe si sa faca complimente! big grin big grin
Ciao!

| RoxyyEvidentt a răspuns:

Esti cea mai draguta persoana din lume, frumoasa mai frumoasa decat toate reginele din lume, mai desteapta decat Ainstain mai talentata decat MJ

| ovishadow a răspuns:

Esti urata

| AnDrEeA8039 a răspuns:

Daca as fii baiat desi nu sunt ti-as zice:
-esti superba(stii vorba aia nu iubi baiatul care iti zice ca esti frumoasa iubeste baiatul care iti zice ca esti superba)
-te ador(stii vorba aia nu iubi baiatul care iti spune ca te iubeste iubeste baiatul care iti spune ca te adora)Funda?kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti singura lumina ce imi da speranta in intunericul nefericirii. Sper ca iti place. Eu am inventat-o. m fundita te rog frummy puppy dog eyes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ai schimbat fata cu curu?

| tudorgeorge2010 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti mereu asa de prost sau azi e o ocazie speciala

| tudorgeorge2010 a răspuns:

Esti frumusica foc