| goanta9595 a întrebat:

Dau funda! Sunt clasa a-8-a si m-am gandit sa ma inscriu la liceul militar din Breaza // Alba-Iulia. Voi sta la internat, este adevarat ca in fiecare vineri plec acasa si vin inapoi duminica?
Cat de grea este proba de alergare de 1000M? Eu in prezent am 1, 75 si 70kg, fac sala si am ceva muschi.Credeti ca o voi trece?
Prima proba aplicativa este grea? o reusesc sa o fac in timp?
Nu vreau chesti gen " Nu vei reusi e prea greu". Ma voi lupta Mult si tot voi intra.
Scuze de categorie, nu am stiut unde sa o postez!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Ai răspuns in postarea similară