| kapsunik99 a întrebat:

[dau FUNDA+VOT:X] Buna TPU! spuneti-mi si mie. vreau sa imi fac un nou stil.(mai rebel sau gen indiferenta/emo)daca imi puteti spune cum va rog sa o faceti puppy dog eyes
Si inca ceva.este la scoala un baiat(toate fetele il plac) inclusiv eu si nu stiu ce sa fac am ajuns si sal vizes... ajutati-ma! numi vorbeste deloc+ ca nici eu nu-i vorbesc pentru ca sunt cam timida.se uita la mine in timpul orelor (cand crede ca eu nul observ) si a mai fost odata cand sa luat un baiat de mine (imi venea sai trag la shuturi) si dupa o venit "RESPECTIVUL" si a inceput: "de ce necajesti ma' fetele?!" si o inceput sal ia la bataie. lol
oricum dati-mi niste sfaturi please

Răspuns Câştigător
| ToxicLavynutza a răspuns:

Da doar pentru acel baiat vrei sa fi mai REBELE / EMO?
Nu merita! Eu nu am plans pentru nici un baiat doar daca se despartea de mine deci nu iti schimba stilul in EMO rebela mai merge dar EMO nu pentru ca EMO inseamna ca ai probleme in familie nu ca s-a despartit sau ca vrei sa fi cu cineva pentru ca nu o sati placa de el la infinit nu?
Daca vrei sa te faci mai rebela fi mai tipatoare sa zic asa adica nu accepta doar ce iti convine 100% si schimbati stilul de haine sa nu fi cu floricele ceva mai energic si sa ai lac de unghi negru [dar la scoala nu te lasa nici pe me] Gandeste-te cum tar place si daca nu poti sa fi perfecta cum ai vrut atinge o scara mai inaintata
Pentru ca poti si eu am putut sa-mi schimb stilul dar sentimentele nu
Te pup sa fi cu RESPECTIVUL Baiat:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca nu e ok sa te schimbi pentru cineva, ca trebuie sa fii tu dar asta ramane la latitudinea ta.
Cat despre stil te poti tunde bob si in suvitele mai lungi din fata sa iti faci o suvite roz/mov/ albastru.
Iar privind baiatul eu zic sa vezi mai intai daca tine intr-adevar la tine, sau a fost numai politicos. happy