| TaylorSwift a întrebat:

Dau fundita! Am 1.49, 51 in talie si 78 cm in bust! am 11 ani, nu credeti ca sunt prea dezvoltata? 34-35 kg sunt prea multe?

Răspuns Câştigător
| akatsuk1 a răspuns:

Pentru o fata de 11 ani, 34-35 kg sunt perfecte si 78 in bust... nu stiu ce sa zic majoritatea fetelor de 11-14 ani au asa deci depinde de cum te simti tu

1 răspuns:
| HeeYeon a răspuns:

Nu esti prea dezvoltata deloc. Oricum cand ajungi la pubertate sau la 16-17 ani o sa vezi ca iti mai dai drumul la inaltime si se proportioneaza partile corpului.