| Aenoenienanonim a întrebat:

Dau fundita * Salut. vreau si eu sa imi spuneti daca stiti vreun club de Street Fight (lupte de strada ) ceva genul mma, mix martial arts, adica combinatii de lupte, dar sa fie de strada, nu autoaparare. din bucuresti, aproape de drumul taberei, militari ...multumesc anticipat

1 răspuns:
| Loryoficial a răspuns:

Daca vrei sa te batzi gen"bataie de strada" fa cum fack yeu: pumn in gura si picior in bot =anestezie... apoi vine partea cu picioare in burtawinking ...cred ca asta e tot! yeu asa procedez, nu suport pe unu care se holbeaza la mine sau ca intoarce dupa mine! rezolv cu bataia! nu degeaba mi se spune lorand pumn de fier! papa! si inca ceva dai la ficat, nu lasa semnewinking. bey!