| Sell a întrebat:

Dau fundita! Vreau sa-mi spuneti cateva locuri unde ar putea merge in excursie o clasa de a IV-a (clasa e din Medias)!

Răspuns Câştigător
| alma1115 a răspuns:

Pe transfagarasan, baraj vidraru, balea lac; castelul bran din brasov; castelul peles din sinaia, muntii retezat, pestera muierii, pestera ursilor, pestera dambovicioarei, poiana brasov, muntii bucegi(babele, sfinxul, varfu omu), delta dunarii, cheile turzii, manastirile din moldova, manastirea curtea de arges, sper sa-ti fie de folos.

1 răspuns:
| Adynanana a răspuns:

Pai. puteti merge la Sibiu sau Sighisoara; sau la Blaj; sau la Fagaras.