| A0n1mUL a întrebat:

Dc am doar 4mb liber in c? am ff mult spatiu dar nu stiu ce il ocupa am verificat toate fiesierele si nu ele ocupa spatiu. tocmai am sters cv de 4gb. inainte aveam 500mb dupa ce am sters 4gb acum am 4mb cum?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Probabil faci confuzie intre 4MB si 4GB. Intra in My computer ->Disc C ->da click dreapta pe fiecare fisier si spune-mi numele si cati GB are fiecare. Si mai spune-mi cat are toata partitia C?

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru A0n1mUL):

Atunci verifica ce ai in downloads,foto,biblioteca,desktop,fisiere video, muzica -->>> ce nu iti mai trebuie arunca la cos si ceea ce vrei sa mai pastrezi, muta in alta partitie.