| spacebar a întrebat:

Dc nu mai pot da cereri de prietenie pe facebook

8 răspunsuri:
| AleexNC a răspuns:

Esti blocata ca ai trimis prea multe si persoanelor care le-ai trimis ti-au dat ignore. laughing Asa am patit si eu...
Prima data esti blocata 2 zile, dupa 4, 14 si dupa 30... Stiu, naspa straight face

| Dheutsik a răspuns:

Pentru ca ai trimis prea multe cereri de prietenie la care inca nu ai primit raspuns.Crede-ma ca asa este, asa mi s-a inamplat si mie. Funda?

| Melany8 a răspuns:

Ai prea mulți prieteni

| xXxRadu a răspuns:

Nu cred ca poti avea prea multi prieteni. Cred ca te-au blocat pentru 30 de zile sa nu poti trimite cereri fiinda trimiteai la prea multi pe care dupa facebook tu nu ii cunosti! Bafta!

| DeniiiBaa a răspuns:

Poate ai trimis 100 de cereri pe ziua de azi sau ai trimis multe cereri persoanelor pe care nu te cunosc si au raportat asta.
Sper ca te-am ajutat.