| dulshe a întrebat:

Dc nu pot sa vad unele filme in pc la mine?
adica, mi le descarc sau mi le trimite cineva la ea merge se vede imaginea si la mine nu, la mine se aude dar nu se vede, am incercat sa-l deschit cu bs-player si cu winap dar nimicsad...mai am filme si alea merg dar sunt unele care nusadsad
dc oare? ce trebuie sa fac sa se vada?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| jani a răspuns:

Incearca cu VLC_ul......deschide orice....si merge super

| Wtf9000 a răspuns:

Descarca de pe net K-Lite Codecs. Cea mai noua versiune e mai buna decat VLC Media Player. Instaleaza-l si esti rezolvat/a.

| nicp a răspuns:

Nu se vad ca nu ai codecurile corecte. La ea cu ce program le deschide? Poate te ajuta fata mai mult.

| darksight a răspuns:

S-ar putea sa nu ai codecurile necesare. Poti downloada un pachet de codecuri bun de aici: http://tinyurl.com/codecKLite

Numai bine,

DS

| malecsia a răspuns:

Foloseste VLC player... Nu ai nevoie de codecuri cu acesta. Vede orice format, garantat si incercat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai codecurile potrivite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah...eu am un pc intel pentium dual-core inside la inceput mergeau toate codecurile pentru filme in afara de avi...si eu m-am pus si am instalat ffdshow si acum nu mai merge nici un fisier video.NIMIC,si am incercat cu tot felul de codecuri dar.tot nimic. daca stie cineva, sa ma ajute.va rog mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceleasi probleme sad vr si eu un program sa pot vedea toate filmele in vlc player sau bs player. va rog!