| DannyyyTGV a întrebat:

De 1 saptamana am o durere ingrozitoare de genunchi. Am cazut de cand eram la fotbal si de atunci nu am mai jucat. Ma doare partea dinspre interior. Nu pot sa tin piciorul drept... Credeti ca este ceva grav? Necesita interventie chirurgicala? P.S. Parintii mei nu stiu nimic. Funda

Răspuns Câştigător
| LittleLady a răspuns:

S-ar putea sa nu fie nevoie de nici o interventie chirurgical ci doar de mai multa atentie pe viitor.Cat despre problema ta ti-as recomanda sa iti cumperi un unguent mentolat si eficient precum; Lioton Gel, Voltaren...si sa iti masezi zona circa 5-10 minute seara sau cand nu desfasori o alta activitate! Masezi si te odihnesti.A si inca ceva.Nu te spala cu apa rece, chiar daca e vara; iar cand e mai racoare afara acopera-ti genunchiul.
Sper sa te faci bine! Iti urez multa sanatate! te pup

3 răspunsuri:
| Flydream a răspuns:

Cel mai bine este sa consulti un medic si sa vezi daca nu cumva ai o fractura....nu apela la leacuri babesti sau la alte nebunii de genul ca s-ar putea sa-ti faci mai rau

| DannyyyTGV explică:

Multumesc tuturor :*

| dragos502 a răspuns:

Ar fi destul de bine daca le-ai zice parintilor tai si ar fi bine sa te consulte un medic! Simptomele pe care la ai sunt destul de grave mai ales ca te doare de o saptamana.