| tagastatud_6576 a întrebat:

De 2 zile am inceput sa ma gripez, deci nu stiu ce sa fac, inca nu "s-a instalat" raceala cu totul, ma usutra nasul, simt asa ca am mucoasa uscata, tusesc asa ca o tuse seaca, si febra nu prea aventual 37, gatul ma ustura. Da-ti ceaiuri, retete naturale deja probate si medicamente

Răspuns Câştigător
| Gripa a răspuns:

Mai stau vreo 3-4 zile si dupa aia promit ca plec.Mno...tre' sa-mi fac si eu norma.

3 răspunsuri:
| Gripa a răspuns:

Jur pe rosu.

| tagastatud_6576 explică:

Asta a fost tare :-)))))))))))), promite ca pleci ca deja ma sufoci :-)

| tagastatud_6576 explică:

Meriti funda ca m-ai facut sa uit de gripa :-)