| helpmerightnow a întrebat:

De 3 zile imi curge un lichid galben din penis, ps nu ma ustura cand urinez si nici nu am avut un contact sexual pana acum am 16 ani ce as putea face as vrea ca ultima alternativa sa ma duc la medic dar pana atunci imi puteti spune ce e?

2 răspunsuri:
| eviltwinnn a răspuns:

Poate ai facut vreo infectie. Spune-le parintilor sau du-te singur la medicul de familie. Cum sa stai 3 zile asa, nu o sa treaca de la sine, poate se si agraveaza.

| 1cristian1990 a răspuns:

Du-te la medic imediat! Cred ca ai facut o infectie ceva! REPEDE nu mai pierde timpul!