| TheOne19 a întrebat:

De 50.000-55.000 de euro ce masina e mai buna Land Rover Discovery 4 sau Porsche Cayenne? Porsche Cayenne am auzit ca e masina pentru femei si vreau ceva mai masculin... dar altceva poate sa depaseasca bugetul ex Mercedes Ml merita? sau range rove, range rover sport?

2 răspunsuri:
| MrEgipt a răspuns:

Mai bine,daca vrei ceva mai masculin, ia un Range ROver evoqe, BMx X6 sau un AUdi q6 funda?

| grgdlk a răspuns:

Daca ai banii astia ar trebui ca ultima ta problema sa fie ce masina sa ti iei, la 55000 euro ai destul de multe optiuni la multe masini de luxwinking poti sa ti iei si x6 poti sa ti iei si range rover care e o super masina