| Raluca591 a întrebat:

De cate ori pe saptamana este indicat sa folosesc crema pentru marirea sanilor?

6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Scrie pe prospectul cremei ori caută pe internet supa crema pe care ți-ai luat-o. Deși nu prea cred că astfel de creme și-ar face efectul, tot bisturiul ar da roade ori de a da naștere unui copil, așa măcar știi că vei rămâne cu piept.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista creme entru marirea sanilor, doar creme pentru oameni disperati, dar care nu functioneaza!
Sanii cresc hormonal, depinzand direct ce mananci si cum mananci, ca de acolo se extrag vitaminele, mineralele si substantele active care in hormonal cresterea si dezvoltarea sanilor si al celorlalte organe.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa o folosesti si de 10 ori ca tot nu cresc

| Andreeush a răspuns:

Nu o să te ajute la nimic, nici un produs nu o să îți mărească sânii, doar chirurgical.

| Anca2015 a răspuns:

De care crema? Cum se numeste?

| Anca2015 a răspuns:

Uită-te mai bine, scrie pe prospect