| anonim_4396 a întrebat:

De cate ori pe zi este nevoie sa ma masturbez pentru a imi creste penisul?

30 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu-ti creste penisul daca te masturbezi. Sanatos ar fi sa te masturbezi numai la nevoie, ceea ce inseamna o data la 2-3 zile.

Janina
| Janina a răspuns:

Copil nu iti crste nimic... poate doar faci scurta la mana rolling on the floor

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

De 10 de ori pe zi
doamne mare ti-e gradina

laughinglaughinglaughinglaughing

lolita
| lolita a răspuns:

Emil, tu trebuie sa-l ai mare frate laughing

| Crisu_8081 a răspuns:

OMG, tu vb serios?straight face hai sa-ti dau un raspuns, totusi: poti sa te masturbezi si de 100 de ori pe zi...ca goguletzu' nu-ti creste asa.mai documenteaza-te, spre binele tau...

| Krina a răspuns:

Cine te-a prostit asa?
Iti creste numai daca iti faci extensie, in nici un caz daca il epuizezi masturbandu-te.
Sa inteleg ca esti complexat?hee hee

| anonim a răspuns:

De trei ori pe zi, inainte si dupa masa de fiecare data.si ai putea sa mai faci un mic efort, sa o mai faci si inainte de a merge la somn.rolling on the floornu iti promit ca iti va creste, insa vei adormi fericit!laughing rolling on the floor

| anonim a răspuns:

@lolita-deja simti ca incepe sa te furnice?rolling on the floor tongue

| Wtf9000 a răspuns:

Trage de el, ca se lungeste mai repede asa.winking

| sese a răspuns:

Dimineata, la pranz(ininte de masa) si seara. E preferabil :o femeie.

| valsulnorilor a răspuns:

Nu am ras citind din categoria amuzament cat am ras citind raspunsurile la aceasta intrebare.
Sfatul meu este ca daca vrei sa iti lungesti penisul masturbarea trebuie facuta cu degetul mic de la mana stanga dimineata cu antebratul la amiaza si cu limba seara.
La o intrebare infantila un raspuns pe masura.

| sergiu2525 a răspuns:

Depinde cati ani ai? o data pe zi e de ajuns.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Goguleeee... dar cine ti-a zis tie prostia asta?rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floortu in loc sa te duci afara cu amicii stai in baie si o bati in cap ca sa iti creasca?rolling on the floorrolling on the floorhai ca esti tarerolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Nu îți crește penisul dacă te masturbezi.
Fă-ți o prietenă și trăiește iubirea din plin, lasă masturbarea că nu duce la nimic bun.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce alegi? sectia de neurologie sau de oase rupte?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat mai des si cat mai variat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru inceput sa eliminam zilele, noptilele si anii de vrei. oh, cred ca m-a luat valul muzical... Care era intrebarea?! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. e prima data cand rasp la o intrebare de pe acest site. l am gasit din greseala si ma amuz copios citind intrebarile si totodata raspunsurile voastre.sunteti copii toti? ce varste aveti? intreb pentru ca tot ce am citit pana acum imi lasa impresia ca sunteti cu, capul in nori, pe bune astea sunt problemele voastre existentiale? daca da atunci ma ingrozesc de generatiile care urmeaza, fiti mai realisti, ce naiba. iar dragule, tu cel cu maritul penisului cati anisori ai? nu e nici unul dintre voi care sa vrea sanatate, o cariera de succes,, o familie intemeiata, si ma stiu eu... o viata linistita pentru a ajunge sa aiba o viata implinita si o batranete linistita. voi sunteti demni de mila:sex, penisuri, banii, fete multe, fantezii sexuale...fratilor eu zic sa remediati situatia si saa va schimbati prioritatile si conceptia de viata.stiu ca dupa ce veti citi acest mes multi ma veti injura si critica dar prefer asta decat sa ajung sa fiu ca voi, atat de ingust la minte. e o vorba:voi radeti de mine k sunt diferit, dar eu rad de voi ca subteti toti la fel.sa aveti o zi buna si o viata precum visati laughing))))))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De 3 ori pe zirolling on the floor
dimineata la 12 si seararolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O laba buna valoreaza cat 10 femei!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Io fac cam de 1 de 2 ori maxim pe zi.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Masturbation doesn't change the size of the penis. It is considered as a normal sexual behavior that -according to various studies- is practiced by more than 90% of men... So take your time, make a sport... And at age 18-20 find a girl, but to be the one, if you know what i wana say, don't begin your sex life before 18, believe me you will regret, this is an important act not just a simple think. So, take care of your life, and your sex life. The number of masturbates good for young peoples is 1-2 per week.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De o mie una ori fa laba asa o sa-ti creasca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti creste a spus doctorul cristian andrei intr-o emisiune pe antena1.

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| johnny_1840 a răspuns:

Pai cati ani ai? nu mai bine iti iei o fata? ca sa iti creasca penisul treuie sa te masturbezi de 5 ori pe zi din 3 in 3 ore happylaughing))