| AjutorNeconditionat a întrebat:

De câteva zile ma comport foarte ciudat, sunt arțăgoasa, stresata și dorm toata ziua...nu ma mai gandesc la mine și nu am chef sa fac nimic, ma simt singura și am tot felul de frici.
Ma puteți ajuta?

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ascultă melodia asta, poate îți dă vreo sugestie.
https://www.youtube.com/watch?v=XEjLoHdbVeE

| GoldenZenith a răspuns:

De la ce a pornit toata treaba asta? A existat un factor declanșator? Esti stresata? Ai vreo problemă?

| Endoryus a răspuns (pentru GoldenZenith):

De la nimic. Asa sunteti voi toate dar daca nu sunteti lesby nu are cum sa vedeti si sa va suportati laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru Endoryus):

Nu mai generaliza. Eu, de exemplu, sunt asa doar in perioada aia a lunii, butoiaș. Nu mai ranji atât. rolling eyes eu incercam sa fiu draguta, sa ajut fata. Rusine tie!

| Endoryus a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu le am cu rusinea.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Endoryus):

Ar trebui. Mie mi-ar fi rusine sa am grăsimea ta.

| Endoryus a răspuns (pentru GoldenZenith):

Aminteste-ti cat la % grasime am si dupa da-ti una peste ceafa slabanoago rolling on the floor

| GoldenZenith a răspuns (pentru Endoryus):

70% stiu eu sigur. smug
Esti caz special, sa moara Jacksana. Eu nu sunt slabanoaga, sunt fit.

| Endoryus a răspuns (pentru GoldenZenith):

"Eu sunt slabanoaga" am vazut laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru Endoryus):

Zise butoiul care se rostogolește, nu merge.

| Furnicuta000 a răspuns:

Poate fi de la schimbarile hormonale. Stii ca femeile sunt ca niste bombe hormonale si trec prin tot felul de stari chiar si fara motiv, mai ales in perioada aceea a lunii. Eu aveam luni in care plangeam dar nu aveam motiv sa plang.

| aimullah123 a răspuns:

Poate e ceva trecator. Daca in maxim 2 saptamani nu revii la normal, ai putea sa ceri ajutor de specialitate.

| VasileDumitrescu a răspuns:

Probabil o forma de depresie sau anxietate. Citeste mai mult despre L-teanina pe https://nootropiceromania.com/......reierului/ Cu siguranta te va ajuta sa iti tratezi starile acestea. Nu este necesar sa o consumi cu cafea.