| foksy a întrebat:

De ce aproape toate fetele din orasul unde lociuesc eu sunt geloase si invidioase pe mine?

Răspuns Câştigător
| Maruca_4231 a răspuns:

Cred ca ai ceva special ce ele nu au sau esti mai desteapta dar nu le baga in seama si vezi-ti de drumul tauwinkingbig grin

4 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Ai tu ceva ce nu au ele, un acel ceva pe care prin invidie, incearca sa il faca sa para defect in mintea celor calora le place ceva la tine.Invidia,eh,daca n-ar fi, n-ai primi atentie si de la cei care te urasc.

| babymik a răspuns:

Poate arati mai bine ca ele sau poate ca vor sa arate ca sunt dive daca continua asa nu le mai baga in seama si poate o sa isi dea seama de greaseala lor facuta

| mikaguapa a răspuns:

Asa patesc si eu...nu stiu poate din cauza ca tu esti maai frumoasa si ele normal ca sunt invidioase, poate te imbraci frumos si na, cine nu si-ar dori sa aiba haine ca ale talewinking acum depinde ar trebui sa le tratezi cu indiferenta eu asa fac si ele numai pot)laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o persoana puternica. Te caracterizeaza ambitia, determinarea si rezistenta. Pentru tine obstacolele nu prea exista. Este aproape imposibil ca cineva sa iti schimbe drumul. Iti place sa muncesti din greu, dar stii sa savurezi si momentele de liniste.