| anonim_4396 a întrebat:

De ce aproximativ toata lumea,cand posteaza o poza pe Facebook,trebuie neaparat sa includa un citat, pe care mai mult ca sigur nici ei nu il inteleg? Vor sa para inteligenti?

Răspuns Câştigător
| Madesz a răspuns:

Mda, vor să pară inteligenți. Nu am nimic cu ei, dar vorba aia :,, Pui status in engleza pe facebook, tu ești corigenta la engleza ". Sau, în română la fel... Of, unii din ei (majoritatea ) dau copy/paste, ca să nu greșească la descriere. Ceao!

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Cam asa ceva.
Simt ca trebuie sa adauge si o descriere.

| Jouliete a răspuns:

Nu doar de asta posteaza aceste citate, uneorii oamenii simt nevoia sa se deschida fata de mai multe persoane atunci cand sunt fericite sau dezamagite si astel pun acel citat indiferent daca are sau nu legatura cu poza si in acelasi timp ii face si mai inteligenti.Dar sa stii ca persoanele simt nevoia de a-si exprima sentimentele indiferent pe ce:facebook, instagram. Sper ca te-am ajutat