| Amonymmffg a întrebat:

De ce ar confunda cineva numele cuiva?

Gen cineva mi-a zis ca un baiat la scoala a vrut s-o intrebe ceva pe o fata si in loc sa ii zica numele mi-a zis numele meu s-a oprit pe la jumate si dupa a zis numele fetei alea si ea sa ris.

Heyyy

4 răspunsuri:
| Gabriel2424 a răspuns:

Probabil avea in gand ceva cu tine si vorbea sa vorbeasca cu aceea persoana.

| Amonymmffg explică (pentru Gabriel2424):

Nu e posibil sa ma placa?

| Gabriel2424 a răspuns (pentru Amonymmffg):

Nu neaparat, nu ai de unde sa stii, o sa afli tu pe parcurs.

| Amonymmffg explică (pentru Gabriel2424):

Pai si daca mi-a zis ca nu e pentru mine cand i-am zis ca ma place si acum am aflat asta?