| Yoanna15 a întrebat:

De ce atunci cand fumez mai mult de 4 fumuri ma ia cu ameteli, si de cateva ori se intampla sa si vomit...? Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Nu mai fuma. Lasand la o parte faptul ca iti strici sanatatea, tutunul da dependenta. Un pachet de tigari costa 12 lei sau mai mult iar daca devii dependenta o sa dai in fiecare zi sau odata la doua zile minim 12 lei. Daca o sa vrei si tu sa strangi bani sa iti cumperi o bluza, pantofi sau altceva nu o sa poti fiindca nu or sa iti mai ramana bani de tigari. Cand esti dependent de ceva nu mai gandesti rational. Si in plus de la fumat ti se ingalbenesc dintii iar respiratia si hainele miros asa de rau ca nu o sa poata sa stea langa tine decat un alt fumator.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu iti cade bine tutunul de aia o duci rau renunta si bea un ceai mai bine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Oricat de cool ai vrea sa fii tu organismul tau nu suporta otrava aia

| MDenisee a răspuns:

Ori e din cauza ca e prima tigara, ori dabea te-ai apucat, ori nu stii sa fumezi big grin