| Vitalyz a întrebat:

De ce atunci cand invat si retin cel mai bine o lectie imi aduc aminte de ceva naspa si ma demoralizez complet de nu mai retin nimic? Astazi invatam si mi-am adus aminte ca nu prea imi pun poze pe retelele de socializare desi sunt un baiat frumos si fetele ar trage la mine si chestii de astea, acum m-am demoralizat total si nu mai retin nimic, ce sa fac in momentele astea?

5 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Asa esti pesimist de fel?

| Vitalyz explică (pentru Donsavas):

Da, foarte.Mai degraba un fel de bipolaritate, odata sunt fericit odata nu.Cand imi amintesc de unele chestii sunt gata.

| Justme1997 a răspuns:

Daca asta te demoralizeaza pe tine înseamnă ca o duci bine laughing

| Vitalyz explică (pentru Justme1997):

Sa inteleg ca asta nu e deloc o problema si ca e doar in mintea mea? Crede.ma ca ai spus doar cateva cuvinte si a fost de ajuns, m.ai ajutat sa imi dau seama ca asta nu e o problema si ca trebuie sa ma axez pe invatat, am timp de fete in facultate, mersi mult.Sanatate si toate cele bune!

| Justme1997 a răspuns (pentru Vitalyz):

Poti sa dai de fete si fara poze pe retele de socializare, nu conteaza atat de mult.