| LoveForShania a întrebat:

De ce atunci cand ma loghez la jocul,, Lady Popular" intra, iar apoi cand e la pagina respectivei tipe imi apare,, Internet Explorer cannot display the page.". Nu pot juca deoarece la orice pagina al jocului imi apare la fel, doar atunci cand ma loghez merge. Am incercat si cu un alt cont, si la alt calculator si nu merge!

5 răspunsuri:
| larrysukk a răspuns:

Sallz...nu stiu saraspund la intrebarea ta dar imi spui ceva te rog? cum se joaca acest joc,, lady popular"?
adica se joaca pe bani adevarati?
pentru ca chiar imi place jocul si nu vreau sa ma trezesc cu o factura usturatoarela net! daca stii cum se joaca spune-mi te rog!
mersi mult:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebue sa te uiti in cartea de la internet o carte albastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca iti trebuie mozila firefox...asa am patit si eu.si mai trebuie sa instalezi ceva.pentru a-ti merge.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diauhfgvubytnuhhgtugytu58jrfbvhldhfyr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce trebuie sa instalez va rog sa imi spuneti