| m2704 a întrebat:

De ce atunci cand ma trezesc ingrijorat de ceva parca toata ziau se invarte pamantul cu mine,ametesc, etc!?!?!

2 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Cu siguranta stresul este de vina, ca naa, doar este ceva normal in zilele noastre, dar totodata poate fi posibil ca tu sa crezi ca de fapt ametesti din cauza ca te ingrijorezi in privinta anumitor lucruri si de fapt sa fii anemic.

| Dilemaa a răspuns:

Gandurile tale se accentuaza doar pe situatia in care te afli si nu pot depasi starea asta, incearaca sa nu te mai framanti si sa iti rezolvi probleme intr-un timp in care te poti incadra situ ..caci altfel ce sti ce se poate intampla.happy