| laptedetara a întrebat:

De ce atunci cand un baiat are o fata pe care o place langa el, le fluiera pe cele de pe partea cealalta de strada?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Aici ţine de respect dar îţi dai seama cât respect există între el şi ea când el face aşa ceva.

4 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Bună.
Pentru că vrea să pară şmecher şi vrea să vadă reacţia fetei.

| Danysan a răspuns:

E o prostie -dar asa arata ca ei pot avea pe oricine.Se dau in mari si e urat!

| ClauA17 a răspuns:

De nesimtit? thinking

| NumeciudatT a răspuns:

Eu unu fac asta pentru a o face geloasa pe iubita mea.stai calma